ДЮО "Юний інспектор руху"

Дата: 17 листопада 2018 о 16:40, Оновлено 17 листопада 2018 о 16:44

4Дитячо-юнацьке об’єднання

«Юні інспектори руху»

Керівник: Горельнікова Юлія Андріївна

Девіз: «Ми юні інспектори руху безпечного, і правила знаємо всі безперечно!»

Структура ДЮО

1. Група пропаганди і агітації (проводить бесіди з пропаганди безпеки руху, повідомляє про заходи безпеки руху, які проводяться в місті, області)
  2. Група обліку і аналізу (здійснює облік заходів, які проводяться загоном ЮІР)
  3. Група інформаційно-просвітницька (оформляє стенд ЮІР в дії», проводить інформаційно-просвітницьку роботу)
  4. Група дізнання (контролює роботу чергових у школі, аналізує причини порушень учнями Правил дорожнього руху)
  5. Група регулювальників
  6. Група юних автолюбителів
  7. Група «Юний санітар»
  8. Шефська група
  9. Редколегія

Напрямки діяльності

•  вивчення Правил дорожнього руху, опанування методами запобігання дитячого  травматизму від автотранспорту і надання першої допомоги при дорожньо-транспортних пригодах;
  •  проведення роз’яснювальної роботи з пропаганди Правил дорожнього руху в школах;
  •  забезпечення безпеки руху в районах школи;
  •  участь в оглядах і зльотах ЮІР, конкурсах змаганнях агітбригад;
  •  організація роботи з юними велосипедистами
  •  оволодіння технічними знаннями

Основні проекти, які реалізуються

• «Увага! Діти на дорозі»
  • Агітбригда «Навчаємо! Пропагуємо! Попереджаємо!»

Короткий опис діяльності

Загін ЮІР Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 було створено в 1976 році Логіновою Тамарою Вікторівною, яка багато років пропрацювала в школі заступником директора з виховної роботи. Саме юірівці нашої школи були першими переможцями обласних змагань ЮІР і першими захищали честь області у фіналі Республіканського огляду роботи загонів ЮІР в м. Одесі, таборі «Молода гвардія».

Через загін пройшло багато учнів школи (більше 120). Популярність та авторитет загону ЮІР надзвичайно великі, тому стати членом загону ЮІР – це велика честь. В загін приймаються кращі учні школи, ті, які активно працювали в клубі «Світлофорик», що був створений одночасно з загоном ЮІР, для учнів початкових класів. Заняття в ньому, як теоретичні так і практичні, проводять і вчителі школи і члени загону ЮІР.

Велика допомога у підготовці до змагань завжди надавалась і надається зараз з боку міського ДАІ, автошколи міжшкільного навчально-виробничого комбінату (викладач Балицький Михайло Григорович). Крім участі у змаганнях, члени загону проводять велику роботу серед учнів по попередженню дорожньо-транспортного травматизму.

Форми роботи юірівців різноманітні — це бесіди, конкурси, вікторини, змагання, патрулювання біля школи, тощо. Як результат цього за весь час діяльності загону ЮІР в школі не сталося жодного випадку дорожньо-транспортного травматизму.

Юірівський рух має свої династії. Це такі як: Івашови В’ячеслав, Олександр; Ремарчуки Володимир, Сергій; Шумеляки Олександр, Лілія; Атаманчуки Сергій, Ярослав; Будзінські Валерій, Віктор; Бачинські Анжела, Аліна; Сав’юки Володимир, Вікторія; Киселюки Максим, Олена, Гільовські Ігор і Олег, Ковальські ІЦлона і Олександр.

Назавжди ввійшли в історію шкільного загону ЮІР командири: Тимінська Оксана, Канцер Світлана, Шумеляк Лілія, Гуменюк Ольга, Ластовецький Андрій, Тимофєєв Андрій, Сальнікова Вікторія, Шуткевич Ольга. З уст в уста передаються розповіді про відмінні знання правил дорожнього руху такими членами загону як: Афіцький Ігор, Наїста Андрій, Костерук Олена, Кавецька Діана, Івановськоий Олександр, Трубачінов Сергій, Сав’юк Володимир, Сав’юк Вікторія, Афіцький Ігор, Подорожний Роман, Будзінський Валерій, Будзінський Віктор, Макогончук Олександр, Кушнір В’ячеслав, Кушнір Максим, Олійник Сергій, Галушко Олеся, Киселюк Максим, Івоняк Юрій, Нефьодов Руслан, Дубінська Олена, Бакалова Тетяна, Сіваш Юрій…

Надзвичайно цікаво пройшла зустріч всіх поколінь юірівців та їх керівників на 20-ти річчя, 25-річчя, 30-річчя та 35-річчя юірівського руху.

Загін ЮІР школи – постійний переможець міських змагань, учасник обласних змагань. 20 разів загін захищав честь області на Республіканських змаганнях. У 2015 році загін ЮІР «Світлофор», переможець обласних змагань 2014-2015 року, представляв Хмельниччину на  фінальних Всеукраїнських змаганнях серед загонів юних інспекторів руху в м. Одеса.