Знижуємо ціни, щоб було тепліше!
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Як Вам новий сайт?

Музей Т.Г. Шевченка

Дата: 21 жовтня 2016 о 19:08, Оновлено 17 листопада 2018 о 18:46

Загальна  характеристика  музею

1

Музей засновано 8 вересня 1989 року. Першим  керівником музею  було  призначено вчителя української мови  та  літератури Дудченко К.О. Музей є центром патріотичного виховання молоді, школярів та жителів селища. Оформлення музейної експозиції проведено у хронологічному порядку з визначенням основних тематичних розділів, що відповідають основним періодам життя і  творчості Т.Г.Шевченка.

Стаціонарна експозиція музею естетично оформлена, технічно оснащена, забезпечена світло – аудіо обладнанням. Постійно оновлюється та доповнюється силами педагогів та учнів школи.

Загальна кількість експонатів музею становить 120 одиниць збереження, з них 4 оригінальних експонатів, пам’яток історії, зібраних активістами учнівських пошукових груп.

Радою музею постійно оформляються тематичні виставки з дотриманням методичних вимог щодо збереження музейного фонду.

У музеї є в наявності книга обліку музейних предметів (інвентарна книга), в якій здійснюється постійний облік оригінальних експонатів з короткою історичною довідкою про даний предмет, датою надходження експонату до музею, запису, від кого надійшов предмет.

Основними видами діяльності музею є:

-науково-дослідна робота – збір та систематизація матеріалів на теми "Шевченк і  Поділля ”, "Тарасові шляхи” та ін.; публікації в місцевій пресі з питань краєзнавства;

-виставкова робота – організація виставок, присвячених визначним датам , колекцій краєзнавців, картин та художніх виробів ;

-науково-освітня робота – екскурсії по експозиції музею та уроки-екскурсії по виставках, присвячених ювілеям Т.Г.Шевченка;

-фондова робота – збереження фондових матеріалів та поповнення фондів музею новими надходженнями;

-наукові розвідки – пошук; збір матеріалів про життя  та  творчість Т.Г.Шевченка.

Тематичні екскурсії

1. Оглядова екскурсія
  2. Поезія Тараса Шевченка
  3. Святе Письмо у творчості Тараса Шевченка
  4. Тарас Шевченко – художник
  5. Т.Шевченко – офортист
  6. Т.Шевченко – портретист
  7. Автопортрети Т.Шевченка
  8. Музи Тараса Шевченка
  9. Інтерактивна екскурсія для учнів 1-4 класів
  10. Шевченківське Поділля

Режим роботи музею –  понеділок, вівторок 14.30 – 15.30.

Творчі роботи вчителів ЗОШ №2 ім. Т.Г. Шевченка

234

56

Учнівські збірки творів на Шевченківську тематику

Авторські роботи вчителів ЗОШ №2 ім. Т.Г. Шевченка

109

Остапчук М.В                 Ярова І.С.

11

Зустріч  директора ЗОШ №2 у м.Києві з представниками

закладів України, які носять ім’я Т.Г.Шевченка

12

Подарунок бібліотеці школи від МОН України

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.